KURUMSAL

KALİTE POLİTİKAMIZ VE KURUMSAL KİMLİĞİMİZ

Elektromasyon Elektronik ve Otomasyon sistemleri konusunda uzman ekibiyle sektörde öncü kuruluş olmayı hedefleyen, verdiği hizmetlerin referansı ışığında yatırımlarını devam ettiren ve yüksek kalite, kusursuz hizmet anlayışıyla sektörüne yön veren yenilikçi firmadır.

HEDEFİMİZ;

Firma olarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak, bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden hacmimizi artırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

VİZYONUMUZ;

Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden zamanın ötesinde düşünerek bilgiyi, teknolojiyi en doğru ve yenilikçi şekilde kullanan kurumsal ve bireysel ilerleyişin önemini kavramış, müşteri memnuniyetini standartların üstüne çıkarabilmiş bir marka olabilmektir.

MİSYONUMUZ;

15 yıl boyunca biriktirdiğimiz deneyimleri insani ve toplumsal değerleri kaybetmeden sektöre kazandırmak, yüksek hizmet kalitesi ve yenilikçi çözümlerle sektörde fark oluşturan öncü bir şirket olmaktır.