SMD ve TH (DIP) Dizgi Hizmeti

SMD ve TH (DIP) Dizgi Hizmeti alımlarınızda, siz değerli müşterilerimizin gereksinimlerini en iyi şekilde anlayarak, uzman kadromuz ile elektronik devreleriniz için komponent dizgilerinizi yapıyor, ayrıca anahtar teslim ürün üretimi avantajları ile çözüm ortağınız oluyoruz.

Müşterilerimize ait malzemeler, firmamızın komponent bölümünde müşterilerimize ait özel raflarda saklanmakta ve üretim planlamamız aşamasında stok ve ihtiyaç durumunu belirten formları müşterilerimize sunmaktayız.

PCB ve Elek Temini: Yüksek kalitede %100 Elektriksel testlerden geçmiş, PCB ve yüksek hassasiyetli elek temini.

Test: Dizgisi yapılan ürünlerinizin sizin verdiğiniz spec ler doğrultusunda test edilmesi.

Mekanik Montaj ve Kutulama: İmalatı biten ve test edilen kartlarınızın, montaj yapılması, kablolanması, seri numara ve diğer etiketlerinin yapıştırılması ve akabinde ambalajlanması.

Sevkiyat: Konya içerisinde kendi araçlarımız ile, diğer illere kargo vasıtası ile ürünlerinizin teslim edilmesi.

SMD Dizgi

Teknik Servis

Teknik Servis Hizmeti

Firmamızın teknik servis hizmetleri konusunda temel yaklaşımı, müşterilerine en hızlı, en güvenilir, en doğru hizmeti, en ekonomik şekilde vermek olup, hizmetlerin geliştirilmesi, teknik servis hizmet çeşitliliğinin sağlanması ve aralıksız değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip edebilmesi için sürekli olarak yatırımlar yapmaktadır.

Teknik servisimiz, gerekli tüm ekipman ve yedek parça ile donatılmıştır. Firmamız ürünlerin montajının yapılması ve devreye alınmasından sonra oluşabilecek tüm sorunlara karşı kapsamlı bir teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Garanti ürünlerin müşteriye teslim edildiği tarih itibariyle başlar. Garanti süresince ürünlerimizdeki imalat, montaj veya malzemeden kaynaklanabilecek arızalar, onarım veya komple parça değişimi ile arızaya bağlı işçilikler müşteriden hiçbir ücret talep edilmeksizin firmamız tarafından karşılanır.

Garanti kapsamı devam eden ürünlerimiz için, teknik servis hizmetleri ücretsiz olarak sunulurken, garanti kapsamı sona ermiş olan ürünlerimiz için de teknik servis hizmetlerimiz yedek parça ve servis hizmeti olarak devam etmektedir.