Yüksek Kaliteli Kusursuz Hızlı Güvenilir Dürüst Hizmet..

"20 Yıllık tecrübemizle %100 yerli olarak ürettiğimiz ürünlerimizle kaliteden ödün vermeden ve faaliyet alanlarımızın dışına çıkmadan sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yeni teknolojiler geliştirerek müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız."

SÜRDÜRÜLEBİLİR GELİŞİM

Elektromasyon, faaliyetlerini sürdürürken, ekonomik ve çevresel boyutlar arasında oluşan köprüyü kuvvetlendirmektedir. Bu alanlardan birinde alınan kararın diğerleri üzerindeki etkilerini de dikkate alarak, uzun vadeli etkili bir gelişim garanti ederek faaliyet sürdürmektedir. Bu nedenle bütün faaliyetlerinde, değer yaratmayı, toplumun ilerlemesini sağlamayı, yaşam ve çevre kalitesi standartlarını yükseltmeyi amaç haline getirmiştir.

MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞMA

Elektromasyon faaliyette bulunduğu pazarlara tam olarak odaklanmakta, müşterilerinin taleplerine yüzde yüz uyumlu bir yapı oluşturmaktadır. Her zaman çalışmalarının ve tutumunun müşterilerinin üzerindeki etkisini değerlendirerek müşteri memnuniyetini temel almaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını önceden öngörerek, en uygun çözümleri hızlı şekilde bulmak ve ihtiyaçları kısa sürede tedarik etmek için sürekli araştırma ve iş geliştirmeye büyük önem vermektedir. Elektromasyon üretim alanını en son teknoloji ile donatmakta ve alanında profesyonel ekiplerle çalışmaktadır.

YENİLİKLER İLE BİRLİKTE YOL ALMAK

Elektromasyon, müşterileri istemiş olsun yada olmasın hizmet kalitesini artırmak için yenilikleri tasarlar ve kendi bünyesinde gerçekleştirerek, müşterilerinin hizmetine sunar. Elektromasyon bu özelliği ile kendi alanında bünyeye kazandırılmaları mümkün olan yeni ürün, hizmet ve teknolojik çözümleri ilk tasarlayanlar arasındadır.

TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ

Elektromasyon müşteri memnuniyetini sağlayan en temel faktörün, hizmet kalitesi olduğunu bilerek bütün faaliyetlerini bu temel faktöre göre düzenlemektedir. Bütün personelini dönüşümlü olarak toplam kalite konusunda eğiterek müşterileri için yapılan hizmetlerin kalitesini yükseltmektedir. Hizmet kalitesinde problemlerin ve düşmelerin yaşanmaması için gereken tedbirleri zamanında ve yerinde uygulamaya alarak sürdürülebilir bir kalite çemberi oluşturmuştur. Elektromasyon Toplam Kalite Standartlarına göre yapılanmış, ilgili kalite belgelerini almış ve sürdürülebilir kaliteli hizmetleri nedeniyle de müşterilerinden takdir almıştır.

ÇALIŞMA ETİĞİ

Elektromasyon, ilişkilerinde dürüstlük prensiplerine uyarak profesyonel şekilde iş ahlakına uygun davranmayı, bütün personeli tarafından anlaşılması için büyük bir çaba harcamaktadır. Oluşturduğu hizmetin bütün bileşenleri ve aktörleri Elektromasyon’un bu temel prensip çerçevesinde hareket ederler. Elektromasyon, müşterisine, çalışanlarına ve topluma açıklık ilkesini kabul ederek ve bunun gereklerini hiç tereddütsüz yerine getirmektedir.